head-back

برندهای مختلف کاتادین گروپ

کاتادین گروپ متشکل از چندین شرکت تراز اول در حوزه‌ی محصولات آب و غذا در شرایط مختلف است.

کاتادین: برترین برند دستگاه‌های تصفیه آب در جهان است که به تنهایی با در اختیار داشتن بیش از ۵۰٪ سهم بازار جهانی و قریب به ۹۰ سال سابقه، در این حوزه حکمرانی می‌کند. کاتادین در سال ۱۹۲۸ رسماً تأسیس شد. پیش از بنیان‌گزاران کاتادین به شیوه‌هایی دست یافته بودند که تصفیه آب را در محیط خارج از تصفیه‌ خانه‌های شهری میسر می‌کرد. شرکت به طور رسمی فعالیت خود را از ۱۹۲۸ آغاز کرد. پس از چند سال تغییر نام داد و نام کاتادین را که تا به امروز تغییری نداشته است و یک برند شناخته شده جهانی است برگزید.

ترک‌ان ایت: برند نامبر وان صنایع غذایی اروپا است. محصولات این شرکت در آلمان تولید می‌شوند و این کمپانی زیر نظر کاتادین گروپ فعالیّت می‌کند. ترک‌ان ایت مواد غذایی خود را از محصولات ارگانیک و صد در صد طبیعی، بدون رنگ و طعم‌دهنده تولید می‌کند و در بسته‌بندی و خشک‌کردن آن به‌گونه‌ای اقدام می‌کند که نیازی به مادّه نگهدارنده نیست.

اپتیموس: برندی قدیمی و شناخته شده‌ی سوئدی در تولید اجاق‌های خوراک‌پزی است. این برند همواره جزء برترین انتخاب‌های کوه‌نوردان از گذشته تا به امروز بوده است.

اسپکترا: تولیدکننده آب‌شیرین‌هایی خارق‌العاده است که بازدهی شگفت‌انگیز و عملکردی آسان دارند. محصولات این برند پاسخ‌گوی هرگونه نیاز به آب شیرین کن در هر شرایطی اعم از دریانوردی، کویرنوردی، نیمه صنعتی و صنعتی در هر دو زمینه دریا محور و زمین محور است.

میکروپیور: برندی است که زیر نظر کاتادین گروپ به تولید قرص و محلول‌های ضدّعفونی کننده آب می‌پردازد. قدرت ضدّعفونی کنندگی در کوتاه‌ترین زمان در عین کمترین تأثیر مواد شیمیایی در طعم و بوی آب از محاسن محصولات این برند است.